Εορτασμός επετείου 28ης Οκτωβρίου και απόδοση βραβείων και αριστείων

Το σχολείο μας τίμησε την επέτειο του ΟΧΙ της 28ης Οκτωβρίου. Ο εορτασμός ξεκίνησε με την απόδοση βραβείων και αριστείων στους μαθητές και την παράδοση της σημαίας από τον διευθυντή κ. Κουρού στους σημαιοφόρους και παραστάτες. Ο υποδιευθυντής του σχολείου κ. Παπαζήσης μίλησε για τη σημαία και τη σημασία της. Ακολούθησαν παρουσιάσεις από τμήματα παραστάσεων, θεατρικές αποδόσεις κειμένων και τραγούδια από τη χορωδία.

Συντελεστές γιορτής

Εκπαιδευτικοί

Υπεύθυνος γιορτής: Δρ. Λάμπρος Ευθυμίου
Χαιρετισμός: Ιωάννης Κουρούς, Διευθυντής