Κατατακτήριες εξετάσεις Σεπτεμβρίου σχ. έτους 2023-2024

Σύμφωνα με την απόφαση της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κοζάνης με Αριθμ. Πρωτ.: Φ.49/6.273 –  11/09/2023, προκηρύσσονται κατατακτήριες εξετάσεις για την πλήρωση των παρακάτω κενών θέσεων που προέκυψαν για τις τάξεις Β’, Γ’ Γυμνασίου και Α’, Β’ Λυκείου του Καλλιτεχνικού Σχολείου Κοζάνης.

Τάξη Β Γυμνασίου
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Εικαστικά: 0
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Θέατρο/Κινηματογράφος: 1
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Χορός: 1

Τάξη Γ Γυμνασίου
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Εικαστικά: 4
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Θέατρο/Κινηματογράφος: 2
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Χορός: 6

Τάξη Α Λυκείου
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Εικαστικά: 8
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Θέατρο/Κινηματογράφος: 12
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Χορός: 6

Τάξη Β Λυκείου
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Εικαστικά: 8
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Θέατρο/Κινηματογράφος: 10
Καλλιτεχνική κατεύθυνση Χορός: 8

Ορίζεται ως ημερομηνία διεξαγωγής των κατατακτήριων εξετάσεων η Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου
2023 από τις 11.00 π.μ. έως 15.30.

Στο παρακάτω link μπορείτε να συμπληρώσετε την αίτηση και να τη στείλετε στο: mail@gym-kall-kozan.koz.sch.gr

Αίτηση-κατατακτηρίων-Σεπτεμβρίου-2023

ή να την καταθέσετε στο γραφείο του Διευθυντή του Καλλιτεχνικού Σχολείου Κοζάνης ως την Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου 2023, 15.00.

Την ύλη των εξετάσεων και την αίτηση μπορείτε να τη βρείτε στην ιστοσελίδα του σχολείου στο μενού: ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ-> Κατατακτήριες εξετάσεις Σεπτεμβρίου

Κατατακτήριες εξετάσεις 2023