Το video dance της Κατεύθυνσης Χορού του σχολείου μας με τίτλο “Body Never Lies:Precipitato” επελέγη και παρουσιάζεται στο Athens Video Dance Project

Σήμερα ξεκινάει το Athens Video Dance Project. Το φεστιβάλ θα έχει διάρκεια από 18 – 20 Δεκεμβρίου 2020.  Χαιρόμαστε πολύ που παίρνουμε μέρος με το Body Never Lies:Precipitato στην κατηγορία AVDP edu.
Φέτος λόγω συνθηκών το ΑVDP είναι διαδικτυακό και μπορείτε να το παρακολουθείσετε δωρεάν.
Είναι μεγάλη κατάκτηση η δουλειά των μαθητών μας και των καθηγητών τους να επιλέγεται και παρουσιάζεται σε τέτοιες σημαντικές διοργανώσεις.
Μπορείτε να δείτε τη συμμετοχή μας στο παρακάτω βίντεο.
  • Body Never Lies: Precipitato | Direction: Maya Lukic | Choreography: Aphrodite Antypa | GR | 4′
  • Chance to Change | Direction & choreography: Christina Antonopoulou | GR | 6′